Nasze doświadczenie

Instytut Technologii Konserwacji Zabytków to doświadczona firma wyspecjalizowana w pracach budowlano-konserwatorskich. Przez ponad 30 lat działalności zyskała miano podmiotu solidnego i sprawdzonego. W czasie wielu lat naszej pracy świadczyliśmy usługi na terenie całego kraju.

Instytut Technologii Konserwacji Zabytków od wielu lat nieprzerwanie świadczy profesjonalne usługi w zakresie konserwacji zabytków. Główną osią jest wykonawstwo dotyczące prac budowlano-konserwatorskich przy obiektach zabytkowych.

Do każdego powierzonego nam zadania podchodziliśmy profesjonalnie, starając się wywiązać z niego jak najlepiej. Wykonane przez nas prace cechują się przede wszystkim dbałością o detale, starannością, oryginalnością i niepowtarzalnością.

Instytut Technologii Konserwacji Zabytków zdobył wiele pozytywnych opinii, które są potwierdzeniem zadowolenia klientów.

Na życzenie udostępniamy kompletną listę referencyjną zrealizowanych dotychczas projektów przez zespół Instytutu Technologii Konserwacji Zabytków.

old-door-1700077_1920